Hakkımızda

 

1981 yılında otomotiv sektörüne yedek parça satışı ile faaliyetlerine başlayan Tamsan, kendi üretim sahasını kurmak amacıyla 1997 yılında yatırımlara başladı. Toplamda 4.000 metrekarelik alana kurulan üretim sahasında bugün başta pıck-up, suv, jeep, ağır ticari ve hafif ticari araçların her türlü alüminyum, krom ve poliüretan hammaddeden olmak üzere ön koruma barları, yan basamak barları, arka koruma barları, tavan portbagajları ve çeki demirleri gibi birçok ürünün imalatını da yapmaktadır.


İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedefleyen Tamsan tasarımları, yenilikçi anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile sektörde öncü olmaya adaydır. Gelecek vaad eden yatırımları ile yenilikçi zihniyete özen gösteren Tamsan, tasarımları ile yedek parça ve aksesuar dalında Türkiye´de olduğu kadar ihracatlarıyla Balkanlar, Avrupa, Afrika, Uzakdoğu ve Ortadoğu´da da sektöründe duyulmuş güçlü bir markadır. Sürekli gelişime önem veren Tamsan, her zaman müşterilerini memnun edecek şekilde kaliteli ürünler sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.


Tamsan, OEM üreticiliğe ağırlık vermiş, markaların orijinal ekipmanlarını üretme konusunu hedef belirlemiştir. Yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları doğrultusunda Ford, Isuzu, Mitsubishi marka araçların orijinal ekipmanlarını üreterek sektörde bir ilke imza atmıştır. Diğer marka ve modeller üzerinde de ar-ge çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.


Kalitesini de tescilleyen Tamsan, TS EN ISO 9001:2000 TUV ve CE sertifikaları ile üretimine benzersiz bir standartı kendine benimsemiştir.


Bize çalışmalarımızda bu gücü veren tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz...

 

 

Sertifikalarımız